fine

Naše filozofie

Z názvu společnosti Fine Gusto Nature vyplývá, že našim cílem je vyrábět i balit kvalitní, přírodní a nutričně hodnotné potraviny bez přidaných konzervantů a barviv. To vše s minimální uhlíkovou stopou. Naše doslova manufakturní postupy vychází z rodinných receptů a tradic. Používáme suroviny výhradně českého původu od malochovatelů a malopěstitelů, které jsme si sami prověřili. Koupí našich produktů podporujete nejen české malozemědělce, ale i ekologický přístup ke zpracování potravin.

Ruční výroba v kombinaci s nejmodernějšími technologiemi nás odlišuje od ostatních ryze komerčních velkoprovozů. Naším přístupem vracíme poctivou ruční práci z kvalitních českých surovin až k vám na stůl. Pojďte s námi vstoupit do světa jakostních a tělu přirozených potravin a dopřejte si opravdový gurmánský prožitek z neobyčejného jídla. Zasloužíte si skutečné jídlo a čistou chuť, maso je u nás maso, med je med. A kuře není kulturista. Poznejte jak chutná kvalita.

články
Fine Gusto – Jerky powder
14. 5. 2019

Fine Gusto – Jerky powder

Každý, kdo si doma rád vaří, už se jistě někdy setkal s prázdnou ledničkou či spíží. Obzvláště zrádné bývá maso. 

Perfektní snídaně se sušeným masem
18. 4. 2019

Perfektní snídaně se sušeným masem

Kdo z nás k snídani nemiluje vajíčka. Pokud jste právě i vy milovníky vajíček na jakékoliv způsoby, máme pro vás skvělý tip. Přidejte do vajíček sušené maso neboli jerky. 

Svačina na vodu? Zkuste sušené maso!
29. 3. 2019

Svačina na vodu? Zkuste sušené maso!

Pomalu se nám blíží jaro a s ním i vodácká sezona. Řeky se odemykají už na konci března, a proto jsme si pro vás přichystali malý tip.

Rizoto se sušeným masem a rajčaty
6. 2. 2019

Rizoto se sušeným masem a rajčaty

Itálii můžete mít i doma, a to nejenom v manželství, ale i na svém talíři, kde vám zajisté přijde víc vhod. Vyzkoušejte recept na rizoto se sušeným masem a rajčaty a pochutnejte si na něm i se svou drahou polovičkou.

Recept na salát se sušeným masem
17. 1. 2019

Recept na salát se sušeným masem

Máte chuť na něco zdravého, lehkého, ale zároveň chutného? Vyzkoušejte náš recept na salát se sušeným masem. Možná vás tato kombinace ještě nenapadla, ale je to výborný tip na jednoduchou, a přitom výživnou večeři.

Recept: hovězí vývar ze sušeného masa
20. 12. 2018

Recept: hovězí vývar ze sušeného masa

Už jste zkusili náš kuskus se sušeným masem a zeleninou? Doufáme, že jste si pochutnali. My tedy rozhodně ano. Dnes pro vás máme další recept – hovězí vývar. Těžko si lze představit lepší jídlo v době rýmy, kašle a chřipky.

5 zajímavostí o sušeném masu
10. 12. 2018

5 zajímavostí o sušeném masu

Sušené maso je tu s nám už od dávných dob, přesto se ale určitě najde pár věcí, které jste o něm třeba ještě nevěděli nebo by vás ani nenapadly. Proto jsme si pro vás připravili 5 různých zajímavostí o sušeném masu.

Recept ze sušeného masa si zamilujete
22. 11. 2018

Recept ze sušeného masa si zamilujete

Žijeme v poměrně uspěchané době, kdy není moc času na vyvařování svíčkové či knedla-zela. Také je pro naše tělo lepší, když se stravujeme lehce a především zdravě. Proto jsme pro vás vymysleli recept ze sušeného masa.

Kde se vzalo sušené maso?
31. 10. 2018

Kde se vzalo sušené maso?

Sušené maso se v posledních letech stalo nedílnou součástí jídelníčku sportovců, rekreačních výletníků či vojáků. Tomuto pokrmu samozřejmě propadají i běžně pracující lidé, kteří se snaží zvýšit svou produktivitu. 

Sušené maso s kofeinem? Unikát ČR
6. 8. 2018

Sušené maso s kofeinem? Unikát ČR

Nejen sportovci, ale také řidiči, studenti nebo zkrátka všichni, kteří mají rádi chuť masa a potřebují dobít energii, oceňují spojení sušeného masa s kofeinem nebo guaranou. Objevte unikátní kombinaci z České republiky. 

Norská armáda má sušené maso z ČR
4. 7. 2018

Norská armáda má sušené maso z ČR

O pozitivních účincích a kvalitách sušeného masa pro sportovce není pochyb. Nyní se tento pokrm stává velmi oblíbeným i mezi vojáky. Například norská armáda uzavřela dlouhodobý kontrakt o dodávkách sušeného masa právě z České republiky.

Jak zhubnout do plavek? Zkuste jerky!
16. 5. 2018

Jak zhubnout do plavek? Zkuste jerky!

Jaro je tady! Po dlouhé zimě konečně vylezlo sluníčko, ale vás vidina léta za dveřmi zrovna moc netěší kvůli kilům navíc? Nezoufejte, ještě stále máte čas vylepšit vaši postavu a my vám rádi poradíme, jak zhubnout do plavek. 

12
5