Sušené maso s kofeinem? Unikát ČR
6.8.2018

Sušené maso s kofeinem? Unikát ČR

Nejen sportovci, ale také řidiči, studenti nebo zkrátka všichni, kteří mají rádi chuť masa a potřebují dobít energii, oceňují spojení sušeného masa s kofeinem nebo guaranou. Objevte unikátní kombinaci z České republiky. 

Unikátní druh sušeného masa, které ve Fine Gustu vyrábíme ve spolupráci se společností Bitters, se nedávno objevil na trhu a těší se velké oblibě.

Sušené maso s kofeinem a guaranou v boji proti únavě

Sušené maso s kofeinem a guaranou jsou jedinečnou novinkou, která má za cíl posílit už samotné pozitivní účinky této potraviny. Obě látky, kofein i guarana, příznivě stimulují centrální nervovou soustavu, mají povzbuzující účinky, snižují únavu a udržují pozornost.

Sušené maso v e-shopu

Veškeré tyto účinky pomáhají k lepšímu výkonu a udržují tělo déle soustředěné. Z toho důvodu se jedná o potravinu, která vám dobije energii, a ještě se k tomu najíte. Navíc kofein i guarana se pomocí žvýkání sušeného masa dostanou efektivněji do těla přes ústní sliznici. Nástup účinků je tak daleko rychlejší než třeba u kávy nebo energetických nápojů.

Neškodný kofein

Nemusíte se také bát negativních a postranních účinků kofeinu na váš organismus. Kofein v sušeném mase totiž není pražený, a ačkoliv každý balíček obsahuje zhruba stejné množství jako dva šálky kávy, tak nehrozí vznik karcinogenů.

Božská guarana

Guarana a sušené maso jde k sobě už po stovky let – oboje znali už indiáni, kteří maso uchovávali sušenou formou a guarana, která byla opředená mýty, jim dodávala potřebnou sílu a energii. Účinky guarany jsou prokázané také vědecky i v praxi. Jedná se o „božskou rostlinu“, která má pro tělo stimulační účinky a podporuje fyzickou i mentální výkonnost.

Potěší vás cena i 100% chuť sušeného masa

Ocenit se dá určitě i cena, jelikož balíček sušeného masa s kofeinem a guaranou vychází levněji než káva či energetický nápoj a je pro organismus šetrnější. Co se týče chuti, tak prakticky nelze rozeznat, že sušené maso kofein nebo guaranu obsahuje. Jerky je tedy určeno i pro lidi, kteří nemají rádi chuť kofeinu.
Další informace se dočtete třeba v tomto článku.  

Zajímá vás více? Kontaktujte nás, rádi vám nový výrobek představíme osobně.

4