FineGusto all day menu je 5 čerstvě připravených jídel na celý den, které Vám dovezeme každý den domů.

sipka

POZNEJTE NOVÝ ZPŮSOB STRAVOVÁNÍ

Kvalitní suroviny

Vybíráme suroviny od prověřených dodavatelů a dokonce v současné době připravujeme vlastní farmu. Z ní budeme dodávat vše, co je možné v českých podmínkách chovat a pěstovat.  Ruční výroba v kombinaci s nejmodernějšími technologiemi nás odlišuje od ostatních provozů.

Výživa na celý den

Základem výživy podle Fine Gusto je pětichodové celodenní menu, které sestavují přední odborníci na výživu v Čechách společně s našimi šéfkuchaři. Výsledkem je nutričně a chuťově vyvážená krabičková strava (!) Která je nejen dokonalým gurmánským zážitkem, ale odráží v sobě i nejnovější trendy v oboru zdravé výživy.

Zdravotní bonus

Komplexní strava zaměřená na zdravý životní styl. Dokonalý poměr bílkovin, tuků a sacharidů s ohledem na životní styl.

sipka
all_menu5a800
sipka

VYZKOUŠEJTE NAŠE

FINE GUSTO ALLDAY MENU

Měření INBODY (bazální metabolismus)

Komplexní strava zaměřená na zdravý životní styl

Dokonalý poměr bílkovin, tuků a sacharidů s ohledem na životní styl

sipka
11

Fine Gusto Women

Fine Gusto Womenje program celodenního pětichodového menu zdravého stravování s optimální hodnotou kilojoulů, kterou stanovujeme měřením bazálního metabolismu. Cílem tohoto programu je zachovat si krásnou postavu, nepřicházet o zdravé kilogramy a žít zdravě. To vše v kombinaci s dokonalým poměrem bílkovin, tuků a sacharidů Vám přinese nejen vynikající gurmánský zážitek, ale i skvělý pocit, který je spojen se zdravým životním stylem.

Chcete-li si pochutnat na kvalitní a nutričně vyvážené stravě, je pro Vás Fine Gusto menu ta správná volba.

Přistoupit k objednávce

12

Fine Gusto Men

Fine Gusto Men je program celodenního pětichodového menu zdravého stravování s optimální hodnotou kilojoulů, kterou stanovujeme měřením bazálního metabolismu. Cílem tohoto programu je zachovat si veškerou svalovou hmotu a dobře se najíst. Díky přesně vyváženému poměru bílkovin, tuků a sacharidů se dobře najíte s dodržením zásad zdravé výživy.

Chcete-li si pochutnat na kvalitní a nutričně vyvážené stravě je pro Vás Fine Gusto menu ta správná volba.

Přistoupit k objednávce

13

Fine Gusto weightlosswomen

Z názvu vyplývá, že cílem tohoto programu je redukce hmotnosti a získání štíhlé postavy. Vyvážený poměr bílkovin, tuků a sacharidů způsobí redukci podkožního tukus rovnoměrným zachováním svalové hmoty, a pokud přidáte cvičení tak i s nárůstem.

Chcete-li hubnout jídlem je pro Vás Fine Gusto weightlosswomenta správná volba.

Přistoupit k objednávce

14

Fine Gusto weightlossmen

Z názvu vyplývá, že cílem tohoto programu je redukce váhy formou úbytku tuků a zachování si s valové hmoty. Fine Gusto Men je program celodenního pětichodového menu s optimální hodnotou kilojoulů, kterou stanovujeme měřením bazálního metabolismu. Cílem tohoto programu je zachovat si veškerou svalovou hmotu a dobře se najíst.

Chcete-li se dobře najíst s vyváženým poměrem bílkovin, tuků a sacharidů a zároveň dostat dolů pár kilo je pro vás Fine Gusto weightlossmen ta správná volba.

Přistoupit k objednávce

15

Fine Gusto Individual

Z názvu vyplývá, že cílem tohoto programu je, speciální menu, upravené dle potřeb Vašeho těla nebo zdravotního stavu a zároveň respektující naší filosofií stravování. Lidé, kteří trpí alergií, mají cukrovku nebo jsou vegetariáni, naleznou zalíbení v tomto programu. Pokud máte diagnostikovaný diabetes, alergii na mrkev, oříšky nebo maso nebo prostě jen maso nejíte, tak právě pro Vás je vhodný tento program. Fine Gusto Individual je program celodenního pětichodového menu s optimální hodnotou kilojoulů, kterou stanovujeme měřením bazálního metabolismu. Cílem tohoto programu je dobře se najíst bez obav, zda je jídlo upraveno přesně podle Vašich specifikací.

Přistoupit k objednávce

finegustoodnos

Podívejte se na TÝDENNÍ MENU nutričně a chuťově vyvážené krabičkové stravy (!)

Základem výživy podle Fine Gusto je pětichodové celodenní menu, které sestavují přední odborníci na výživu v Čechách společně s našimi šéfkuchaři.
Dnešní menu!